Servis24.cz vstup na osobní účet

Česká spořitelna nabízí všem svým klientům možnost spravovat své osobní finance pomocí pohodlného internetového bankovnictví. To nese název Servis 24 a na této stránce najdete detailní návod, jak se na tento internetbanking přihlásit a navíc jsme přidali pár rad a tipů ohledně bezpečnosti. Jak tedy využijete Servis24.cz vstupu na osobní účet? Vše je velmi rychlé a jednoduché. Předně je potřeba navštívit hlavní stránku od České spořitelny, kde najdete formulář do kterého následně vyplníte své přihlašovací údaje. Posléze obdržíte na svůj mobilní telefon tzv. autorizační SMS, která slouží kde zvýšení ochrany vaše osobního účtu. Pokud vše správně vyplníte, dojde ke vstupu na Servis24.cz, kde už pak můžete provádět veškeré platební operace, jak jste zvyklí.

Vstup do osobního účtu Servis24.cz – internetbanking přihlášení

Pro všechny čtenáře jsme zde připravili podrobný návod, která Vás seznámí se všemi aspekty vstupu na osobní účty od Servis24.cz. Probereme si zde 3 konkretní případy, které představují všechny možnosti, se kterými se u internetbankingu České spořitelny můžete setkat. Jedná se jmenovitě o první přihlášení na internetbanking, potom klasické běžné přihlášení a jako poslední se podíváme, co dělat, pokud zapomente heslo ke svému osobnímu účtu. Věříme, že vám tento podrobný návod přijde vhod.

První přihlášení na Servis24

Tento způsob přihlášení využijete v zásadě jen jednou. Jedná se o případ, že si zřídíte osobní účet u České spořitelny s internetovým bankovnictvím a chcete se poprvé přihlásit. Potřebovat budete klientské čislo, bezpečnostní kód a mobilní telefon s číslem, které jste zadali u přepážky na pobočce při zřízení účtu. Klientské číslo je uvedené v dokumentu “Protokol o zřízení uživatele” a to vpravo nahoře. Ten obdržíte poštou při zřízení osobního účtu nebo ho dostanete osobně na pobočce. Podobně je to s bezpečnostním kódem. Ten též dostanete osobně na pobočce nebo poštou do vlastních rukou. Postup je následující.

Otevřete si stránky internetbankingu na stránce Csas.cz Servis 24. Na stránce kliknetě do kolonky první přihlášení. Do pole klientské číslo zadejte své klientské číslo. Do pole bezpečnostní kód pak bezpečnostní kód (viz výše). Na mobilní telefon by vám v ten okamžik měl dorazit formou SMS kontrolní kód. Ten na stránce zadejte též a klikněte odeslat. Nyní již zbývá poslední krok. Budete vyzvání k vytvoření nového hesla. Ten pro kontrolu zadáte 2× a nyní se již můžete pomocí svých nových údajů přihlásit na účet

Běžné přihlášení k osobnímu účtu České spořitelny

Běžné přihlášení využije 99% čtenářů. Jedná se o klasický vstup na osobní účet, když například chcete něco zaplatit či zkontrolovat své výdaje. Opět navštvite stránky s internetovým bankovnictvím Servis24.cz. Na stránkách se nachází formulář, jehož ukázku můžete najít na obrázku níže. Zadejte klientské číslo a heslo. Na mobilní telefon obdržíte SMS kód a ten opíšete. Pokud jste vše zadali na Servis24.cz správně, mělo by hladce dojít ke vstupu na osobní účet a měli byste být v pořádku přihlášeni na internetbanking.

Servis24.cz vstup na osobní účet

Takto vypadá formulář na Servis24.cz sloužící ke vstupu na osobní účet internetbankingu. Pro přihlášení stačí kliknout na obrázek. Detailní postup je pak podrobně popsán v textu

Zapomenuté heslo na internetbanking

Není to žádná ostuda a můžete se to stát každému. Zkrátka zapomenete své heslo ke vstupu na osobní účet Servis24.cz. Nemusíte zoufat. Postup, jak heslo na internetbanking České spořitelny obnovit je jednoduchý. Tak jako v předchozích případech, jděte na hlavní stránky internetového bankovnictví Servis24. Pod políčkem s přihlašovacími údaji je malým písmem napsáno “Zapomenuté/za­blokované heslo”. Na tuto volbu kliněte. Budete přesměrování na obrazovku, kde zadáte své klientské číslo a bezpečnostní kód. Bezpečnostní kód se nachází na dokumentu, který dostanete při zřízení účtu. Pokud oba údaje zadáte v pořádku, budete vyzváni k zadání nového hesla. Heslo musí obsahovat minimálně 8 a maximálně 30 znaků, z toho musí být alespoň 2 číslice a alespoň 2 písmena. Písmena se zapisují pouze bez diakritiky a aplikace Servis24 rozlišuje velká a malá písmena. Více informací o celém postupu můžete nelézt zde.

Co vstupem do internetového bankovnictví získáte?

Česká spořitelna nabízí jedno z nejvíce propracovaných internetových bankovnictví v Česku. Přes internetbanking můžete provádět všechny typy domácích i zahraničních plateb, zadávat trvalé přikazy, inkaso, atd. Možností je ale mnohem více. Přes internet lze sjednat pojištění, půjčky, hypotéky, stavební spoření, můžete využívat investniční služby Csas.cz, osobního bankéře, atd. Samozřejmostí je správa kreditních a debetních karet. Česká spořitelna je dlouhodobě jednou z největších a nejspolehlivějších bank v ČR a veškeré její zázemí je vám vstupem do osobního účtu Servis24.cz plně k dispozici.

Tagy: česká spořitelna servis24.cz vstup na osobní účet, csas.cz servis 24 přihlášení, www.servis24.cz vstup na osobní účet internetbanking