George

Budoucnost internetového bankovnictví. To je aplikace Můj George internetbanking, která všem zákazníkům České spořitelny přináší bankovní služby v té nejmodernější podobě. Veškeré své finanční potřeby nyní můžete vyřešit pohodlně ze svého domova. Stačí jen využít přihlášení a vstupu na osobní účet a George vás již provede vším potřebným. Všechny služby se nyní sjednotily na jedno místo, tudíž z jednoho rozhraní plně obsloužíte svůj běžný účet, ale i půjčky, úvěry, hypotéky, spoření, termínované vklady, osobní i cestovní pojištění, investice, a další. Internetbanking je udělán tak, aby byl maximálně jednoduchý a uživatelsky přívětivý. Stejně jako předchůdce Servis24.cz.

George – vstup na osobní účet České spořitelny

Při prvním přihlášení na internetbanking George nemusíte nic měnit ani nastavovat. Využijete své původní klientské číslo a heslo na Servis24. Dříve jste ke vstupu na osobní účet používali stránky s adresou servis24.cz. Zde je jediná změna. Stránky internetového bankovnictví jsou nově k dispozici na george.csas.cz. Tuto adresu zadáte do prohlížeče a můžete se jednoduše přihlásit. Po správném vyplnění údajů vám přijde na telefon autorizační SMS, kterou když vyplníte, dojde ke vstupu na osobní účet. Až na adresu zůstalo tedy vše při starém.

Přihlášení pomocí bankovní IDentity

Postupně budou všichni uživatelé elektronického bankovnictví George vyzvání k vytvoření tzv. bankovní identity. Místo původního klientského čísla si nově všichni uživatelé zvolí své unikátní uživatelské jméno složené z písmen a číslic (např. Milan1973). Heslo si pak nastavíte podle sebe. Hlavní předností bankovní identity je především to, že sjednocuje přihlašování do všech služeb České spořitelny. Pomocí bankovní identity se tak přihlásíte do všech služeb, které České spořitelna nabízí (běžné osobní účty, investice, pojištění, stavební spoření, reality) a nebudete si muset složitě pamatovat další jiná uživatelská jména a hesla.

3 možnosti, jak se přihlásit

Ke zvýšení bezpečnosti vstupu na osobní účet České spořitelny pak dostanete na výběr 3 možnosti. První a nejjednodušší metodou bude, když zůstanete u tradičních autorizačních SMS, které přijdou na váš mobil při každém přihlášení a vy je musíte opsat do počítače (to je klasická, léty prověřená a velmi bezpečná metoda, kterou doporučujeme všem běžným uživatelům. Oproti původnímu Servis24 se nic nemění).

Aplikace George klíč a přihlášení pomocí hlasu

Druhý způsob přihlášení pak obnáší aplikaci George klíč, kterou si nainstalujete na mobilní telefon, a každý vstup na účet pak potvrzujete přímo v aplikaci PIN kódem či otiskem prstu (u mobilních telefonů, které jsou čtečkou otisků vybavené). Tato metoda nahrazuje autorizační SMS a nabízí dokonce ještě vyšší bezpečnost. Nevýhodou pak je, že musíte vlastnit moderní chytrý telefon a být již trošku zběhlí v jeho používání. Třetí možností pak je vždy vytočit kontaktní centrum, kde vás při každém přihlášení nebo platbě poznají podle hlasu. Zde pak najdete všechny podrobnosti o bankovní identitě.

Bezpečnost a mobilní aplikace George GO

Jen ještě malé upozornění. Vždy si dejte pozor na to, abyste ke vstupu na osobní účet České spořitelny používali právě oficiálních stránek george.csas.cz a vždy pečlivě dodržujte bezpečnostní desatero. K dispozici je také aplikace George GO na mobilní telefony. S její pomoci se můžete přihlašovat i na svém mobilním zařízení. Postup je zde opět zcela identický a platí pro něj stejná pravidla zmíněná výše.

Moderní internetbanking s mnoha funkcemi

Jestliže samotný proces přihlášení a vstupu na osobní účet zůstal stejný, o samotném internetovém bankovnictví České spořitelny se to rozhodně říci nedá. Celé rozhraní bylo změněné od základu, aby odpovídalo požadavkům 21. století. Původní Servis24.cz poctivě sloužil téměř 18 let, tudíž se nelze divit, že v mnoha ohledech již zaostával. George.cz nyní dokáže všechny vaše platby perfektně analyzovat a roztřídit. Vždy tak máte perfektní přehled o tom, za co jste v daném měsíci utráceli – potraviny, služby, bydlení, auto, energie a také, kde máte největší možnosti ušetřit. A nově můžete ve všech operacích velmi jednoduše vyhledávat nebo některou z plateb rychle zopakovat bez nutnosti znovu vyplňovat údaje.

QR kódy a účtenky na jednom místě

George přináší celou řadu méně nápadných užitečných funkcí a vychytávek. S pomocí mobilní aplikace George GO můžete jednoduše na fakturách skenovat QR kódy a platit bez nutnosti vypisování údajů. Velmi užitečnou funkcí je pak evidence účtenek přímo v aplikaci. Všechny své účtenky si můžete v aplikaci vyfotit a uložit. Odpadá tak zbytečné skladování účtenek. Po vyfocení můžete klidně účtenku vyhodit a při případné reklamaci použít pouze jejích elektronickou formu uloženou v aplikace George. Zde se můžete prohlédnout seznam všech výhod internetového bankovnictví George.

Můj George

Možná se divíte jak Gorge ke svému jménu přišel. Jméno George (česky Džordž) se v letectví používá k označení autopilota, který vás vždy bezpečně dopraví do cíle. Česká spořitelna toto označení pro své internetové bankovnictví vybrala, aby zdůraznila bezpečnost vaši financí a také samostatnou a jednoduchost, se kterou můžete své finance úspěšně spravovat. Nový internetbanking České spořitelny se tedy jmenuje Můj George, anglicky My George a od roku 2019 plně nahrazuje původní Servis24, internetbanking, který klientům sloužil od roku 2001 bezmála 18 let.

Tagy: servis24.cz vstup na osobní účet george, my george, můj george, george.csas.cz, george go přihlášení, gorge česká spořitelna, džordž