csas.cz

Česká spořitelna je momentálně se svými více než 5-ti milióny klientů suverénně největší bankou v Česku. Její oficiální internetové stránky se nacházejí na adrese csas.cz. Její internetové bankovnictví má však vyhrazenou svou vlastní adresu a bezpečně přihlásit se do něj můžete ve výše uvedeném odkazu na adrese Servis24.cz. V textu níže se právě na tento internetbanking zaměříme a podrobněji si doprobereme některé jeho funkce zmíněné už v přechozím článku.

Oficiální stránky csas.cz a přihlášení na Servis24

Vůbec nejčastěji využívanou funkcí každého internetového bankovnictví je samozřejmě placení. Servis24 v tomto nabízí opravdu bohatou sadu možností – zadávat můžete jednorázové platby (domácí, přeshraniční v eurech, zahraniční, hromadné, inkasní, atd.), k dispozici jsou i trvalé platby a inkasa, pro případ, že potřebujete někam platit pravidelně.

Dobíjení kreditu u operátora i peněženka Mobito

To, co má Servis24 navíc oproti většině nízkonákladových bank jsou navíc ještě tzv. mobilní platby – ty umožňují dobíjení kreditu u všech českých mobilních operátorů. Z některých méně častěji využívaných platebních možností zmiňme ještě elektronickou peněženku Mobito nebo funkci e-faktury, která umožňuje nastavení přijímání a placení faktur od vybraných firem.

Bohaté možnosti spoření

Zde se již přesunujeme z dosud probírané záložky účty na lištu spoření. O důležitosti pravidelného spoření a vytváření úspor snad není třeba zdlouhavě diskutovat. Právě přihlášením přes internetbanking si lehce zařídíte všechny náležitosti z pohodlí domova. K dispozici je běžný spořicí účet, který zde najdete pod názvem Šikovné spoření a dále i např. stavební spoření od csas a další produkty. U každého z nich si samozřejmě můžete prohlédnout všechny důležité informace jako je název, číslo, úrokovou sazbu, naspořenou částku, historii. Více o spoření najdete i na úvodní stránce věnované České spořitelně.

Půjčky a spotřební úvěry České spořitelny

Opakem spoření jsou nejrůznější půjčky a úvěry. Netřeba asi zdůrazňovat, že u jakýchkoliv půjček a úvěrů bychom měli postupovat velmi obezřetně a půjčovat si vždy jen na opravdu důležité a neodkladné věci – jako je například bydlení, nenadálá událost a podobně. V IB na stránkách csas.cz k tomuto účelu slouží právě záložka úvěry, kde si nejenže můžeme zkontrolovat přehled aktuálních úvěrů a to včetně jejich jména, čísla, výše čerpané a sjednané částky, historie, atd., ale hlavně si nějaký ten úvěr či půjčku sjednat online. Volit podle situace můžete ze spotřebitelských úvěrů, hypoteční, překlenovací, kontokorentu a řady dalších.

Investování do akcií není problém

V poslední době čím dál více lidí zkouší své peníze zhodnotit pomocí různých investičních nástrojů. Pro všechny tyto klienty najdeme v internetovém bankovnictví Servisu 24 kolonku investování, kde si můžete například zobrazit majetkové účty, informace o svém portfoliu, historii transakcí, a dále jejím prostřednictvím nakoupíte, prodáte či vyměníte různé investiční nástroje, provedete simulaci investičního portfolia, atd. Pro všechny pokročilé funkce spojené s investováním je tu pak možnost přihlášení přímo do aplikace Brokerjet.

Přes Servis24 sjednáte i pojištění

Jelikož nikdy nevíte, co Vás v životě může potkat, je tu i lišta pojištění, která slouží právě k sjednání ochrany před některými nepříjemnými událostmi. K dispozici je i e-shop čsas, kde si můžete online zakoupit vybrané služby a produkty této banky. Naši prohlídku završují 3 poslední a přesto velmi důležité symboly. Jejich pomocí můžete měnit disponenty k účtům, zasílání e-mailů, kontaktní údaje, limit na účtech, názvy účtů, zasílání SMS zpráv, heslo do IB, zasílání zpráv od banky a další nastavení. K dispozici je tu i nápověda a lišta se zprávami od banky. Samotný vstup na svůj účet pak najdete v následujícím odkazu.

Tagy: servis24 přihlášení na účet, čsas servis24 přihlášení