Equabanking

Equabanking představuje moderní formu internetového bankovnictví, které zvládne vše, co byste od své banky očekávali – správu běžných a spořících účtů, ovládání platebních karet či možnost požádat jeho prostřednictvím o půjčku či hypotéku. Přihlásit se do něj můžete lehce, přímo na oficiální internetové stránce na adrese equabanking.cz a to pomocí uživatelské jména a hesla, které jste obdrželi při otevření svého účtu u této banky.

Přihlášení na Equabanking.cz od Equabank

Vůbec nejlepší ale je, že veškeré služby, které Equabanking nabízí, získáte zřízením účtu u Equa Bank zcela zdarma – bez poplatků za vedení účtu, výběry z bankomatu i odchozí či příchozí tuzemské platby. Stačí jen dodržet jedno ze tří jednoduchých pravidel.

Musíte mít měsíční příjem na účet v minimální hodnotě 10 000 Kč, zůstatek u banky 100 000 Kč či více nebo mít u banky vedený úvěr či hypotéku a řádně je splácet. Pokud ani jednu z těchto podmínek nesplníte, vyjde poplatek za vedení účtu na 99 Kč měsíčně. Podmínky jsou ale záměrně nastaveny tak lehce, aby je zvládl splnit téměř každý.

Využijte svůj Equabanking naplno

Výhody, které Equabanking nabízí, ocení především všichni moderně smýšlející uživatelé. Naprosto vše totiž zařídíte online, jednoduchým přihlášením na účet svého internetového bankovnictví. Od zřízení všech služeb a bankovních produktů až po běžné ovládání účtu.

Snad jedině kvůli miliónové hypotéce se budete muset přeci jen na chvilku ukázat na pobočce banky. Jinak běžný i spořící účet, termínovaný vklad či všechny druhy půjček (AutoPůjčka, Rychlá Půjčka) včetně jejich výhodného převodu z konkurenční banky (produkt RePujčka) si zřídíte a založíte pouhým přihlášením přes Equabanking.

Vše zařídíte online

Veškeré smlouvy spojené s uzavřením těchto produktů stačí vytisknout, podepsat a naskenované poslat zpět. Tam, kde je vyžadován osobní podpis smlouvy, Vám veškeré dokumenty doveze k podpisu kurýr až domů (nebo na pracoviště, na chatu, zkrátka kamkoliv si vyberete). To posouvá celý internetbanking na novou úroveň – Equa bank je tak, doslova a do písmene, skutečně moderní bankou pro 21. století.

Výhodnost samotné nabídky dokazuje i fakt, že produkt RePůjčka získal v roce 2013 první místo prestižní soutěži Zlatá Koruna v kategorii úvěrů a půjček. Přesvědčte se sami, co internetové bankovnictví od Equa Bank dokáže a zřiďte si cenami ověnčenou Re Půjčku přes Equabanking i vy. Můžete ušetřit až tisíce korun.

Tagy: equabank internetové bankovnictví, equabanking