Poplatky

Vzhledem k tomu, že banka nepatří mezi ty, které své služby za vedení účty poskytují zdarma, využívá celé palety různých druhů účtu Genius a cenu upravuje podle toho komu je určen a jak často klient službu využívá. Zdarma poskytuje studentský a dětský účet a účet Gratis. Ostatní Genius účty jsou standardně zpoplatněny, jejich cena stoupá s množstvím funkcí poskytovaných k účtu zdarma od účtu Active, Silver po Gold, za který je účtován dokonce poplatek 499 Kč za měsíc.

Za určitých okolností je účet u GE Money Bank úplně zdarma

Pokud si budete chtít zřídit účet u GE Money Bank, tak jako nový klient máte možnost si založit účet Genius Gratis, za který vám banka nebude účtovat žádný měsíční poplatek. Háčkem v tomto případě je, že musíte doporučit stejný účet alespoň dvěma přátelům, kteří si musí během 30 dnů založit tento účet také. V případě, že tuto podmínku nesplníte, převede se vám účet sám na Genius Active. Pokud tuto podmínku splníte, budete moci využívat v rámci tohoto účtu zdarma vedení elektronického bankovnictví, všechny příchozí a odchozí tuzemské platby, které provedete elektronicky včetně trvalých příkazů, inkas a SIPO, neplatit nemusíte ani za příkazy podané na pobočce. Zdarma dostanete bezkontaktní platební kartu MasterCard Standard nebo Maestro, kterou ale nelze používat pro bezkontaktní platby a k tomu neomezený počet výběrů z bankomatů GE Money Bank a ještě mnoho dalších služeb.

V případě, že ale bance nepřivedete alespoň dva nové klienty, získáte automaticky účet Genius Active, za který budete muset platit měsíční poplatek 139 Kč, pokud tedy nemáte průměrný měsíční zůstatek na účtu vyšší než 250 000 Kč, to byste ho dostali také zdarma. V rámci tohoto účtu dostanete bez dalších poplatků vedení elektronického bankovnictví, všechny příchozí a odchozí platby včetně inkasa a SIPO, které provedete elektronicky. K účtu dostanete 2 platební karty (MasterCard nebo Maestro) a výběry ze všech bankomatů GE Money Bank a také bezkontaktní nálepku, kterou lze používat místo karty. Na rozdíl od předchozího účtu si za jednorázové platby zadané na pobočce připlatíte a to rovnou 50 Kč, za změnu trvalého příkazu a inkasa 49 Kč.

Běžné úkony internetového bankovnictví:

Poplatky spojené s platební kartou:

Poplatky za zasílání SMS:

Ostatní služby:

Tagy: gemoney internet banka přihlásit