Pobočky

GeMoney banka patří s více než miliónem klientů k největším bankám v Česku. Svým postavením se řadí k tradičním bankovním institucím – to znamená, že při využívání jejich služeb nejste plně odkázáni jen na internetové bankovnictví jako v případě nových nízkonákladových online bank (mBank, Zuno bank, Equa bank a další), ale v případě potřeby můžete využít i bohaté sítě poboček a vlastních bankomatů. To ocení nejen lidé z venkova a menších měst, ale i všichni ostatní, protože jednou za čas musí pobočku navštívit asi každý. Služby jako jsou půjčky, hypotéky, životní pojištění či podílové fondy zkrátka přes internet u žádné banky neuzavřete, ani kdybyste chtěli. A právě v takovém okamžiku nejvíce oceníte hustou síť poboček, kterou vám Ge Money Bank může nabídnout.

Banka totiž momentálně provozuje více než 260 poboček a přes 700 vlastních bankomatů. K tomu je tu ještě navíc pro vás 15 minipoboček s logem GE Money a to v síti vybraných prodejen Globus – to abyste se mohli přihlásit na svůj účet a vyřídit si vše potřebné třeba během každodenního nákupu. A pro občany v odlehlejších městech, kterým by ani to nestačilo, jsou nachystány speciální Ge Money mobilní pobočky. Nejedná se o nic jiného, než obchodní místa na čtyřech kolech. Už tak nemusíte chodit do banky – Ge Money bank přijede za Vámi. Na oficiální stránce najdete kompletní seznam všech poboček, včetně jejich kontaktních údajů a otevíracích dob.

Kolik zaplatíte za návštěvu poboček

V některých případech se bez návštěvy pobočky neobejdete. Produkty, které můžete sjednat jedině osobně na pobočkách GeMoney jsme zmínili výše. U většiny běžných náležitostí, jako jsou platby za služby, trvalé příkazy, SIPA, výpisy z účtu, sjednání spořících účtu nebo termínovaných vkladů, správa platebních karet, atd. však již nemá cenu do banky vůbec chodit. Stačí se jen přihlásit na svůj učet pomocí internet banky z pohodlí domova. Přes internetbanking od Ge Money dnes již zařídíte veškerou běžnou agendu – rychle, jednoduše a hlavně mnohem levněji. Provozovat rozsáhlou síť poboček a platit jejich pracovníky totiž něco stojí a to banka musí chtě nechtě promítnou i do ceny jednotlivých služeb. Pokud nahlédnete do sazebníku poplatků, zjistíte, že jedna a tatáž služba stojí při návštěvě pobočky mnohonásobně více, než když ji zadáte elektronicky, pomocí internetového bankovnictví.

Tak například – zadání a provedení odchozí tuzemské platby vyjde přes internetbanking maximálně na 6 Kč (podle typu účtu). Tatáž odchozí tuzemská platba zadaná na některé z poboček GeMoney vás však vyjde bez výjimky na 50 Kč. Dále, zřízení trvalého příkazu nebo SIPA přes internet máte zdarma, zatímco na pobočce za něj dáte 49 Kč a pokud se třeba rozhodnete na pobočce vybrat hotovost, připravte si k požadované částce navíc rovnou 60 Kč (proto se vyplatí raději zajít do bankomatu Ge Money, kde máte první dva výběry v měsíci zdarma). Navštivte přímé bankovnictví a sami se přesvědčte, co vše dokáže – je to jednoduché a hlavně výhodné.

Tagy: gemoney internet banka přihlásit