Internetové bankovnictví

ING banka je specialistou na výhodné zhodnocení vašich peněžních prostředků. Ty můžete spravovat pomocí propracovaného internetového bankovnictví. Do něho se přihlásíte na adrese ingbank.cz/ib/lo­gin a to pomocí svého uživatelského jména a hesla. V textu níže si tento internetbanking představíme podrobněji a řeč bude o dalších spořících produktech této banky, jako jsou termínované vklady nebo podílové fondy. Odpovíme také na nejčastější dotazy.

Internetové bankovnictví Moje ING Konto

Nejvýhodnější spoření na trhu, to je ING Konto. Tento spořící účet obnáší vysoký úrok (aktuálně 1% p.a.), u kterého máte garanci, že vždy patřil a bude patřit mezi top 3 nejvyšší úroky na bankovním trhu. Peníze na vašem účtu máte navíc kdykoliv k dispozici a navíc neplatíte žádné poplatky. Převod peněz z účtu a na účet, zřízené konta, zrušení účtu, transakce, to vše je u ING zdarma. Podrobnosti k samotnému přihlášení a vstupu na účet, najdete také na našich stránkách, včetně podrobného návodu.

Založení účtu snadno pomocí internetu

Spořit můžete jak se vám zlíbí – ukládat můžete libovolné částky, kdykoliv uznáte za vhodné. Pokud se navíc rozhodnete přihlásit, zřízení i ovládání konta zvládnete pohodlně online pomocí internetu a nemusíte tak chodit nikam do banky. Založit si ING konto může každá fyzická osoba starší 18-ti let. Všechny uložené peníze jsou zde také ze zákona pojištěny a to až do hodnoty 100 000 EUR (cca 2 700 000 Kč). O prostředky uložené na svém kontu se tak nemusí bát.

ING Konto není jenom obyčejný spořící účet

Zatím by se mohlo zdát, že ING konto je jen obyčejným spořícím účtem, byť se zajímavým úrokem. Brzy po přihlášení však zjistíte, že toho umí mnohem víc. Jedná se totiž o produkt, který v sobě integruje hned několik nejoblíbenějších možností, jak své peníze zhodnotit. Pro konzervativní klienty, kteří mají rádi své peníze ihned k dispozici je tu zmíněný spořící účet.

Termínované vklady i investování do podílových fondů

Pokud své peníze hodláte uložit s lepším úrokem na delší dobu, je přímo v internetovém bankovnictví Moje ING Konto k dispozici možnost založit termínovaný vklad. A pro ty, kteří to myslí se zhodnocením svých prostředků opravdu vážně, je přímo zde k dispozici investování do všech podílových fondů. Fondy skupiny ING patří dlouhodobě k celosvětově nejlépe hodnoceným a pro všechny klienty tak představují zajímavou alternativu k nepříliš vysoce hodnoceným spořícím účtům či termínovaným vkladům. Podrobnosti k jednotlivým nabízeným produktům, získáte také na úvodní stránce k ING bance.

Internetové bankovnictví dostanete zdarma

Abyste všechny výše zmíněné výhody získali, stačí se jen přihlásit na účet mého ING Konta na oficiálních stránkách banky. Pokud ještě klientem banky nejste a nabídka vás zaujala, můžete si na stejném místě zřídit. Celý proces probíhá online pomocí internetu. Kurýr vám jen na závěr přiveze vyhotovenou smlouvu k podepsání nebo veškerou korespondenci vyřídíte poštou.

Spolu ke spořícímu účtu navíc zdarma získáte i internetové bankovnictví s názvem Moje ING Konto a internetbanking představuje i hlavním způsob ovládání účtu. To již snad však v dnešní době nepřekvapí. Při prvním přihlášení si na stránkách banky vygenerujete přístupové údaje, které budete při dalším přihlašování používat. Samotné přihlášení pak probíhá pomocí PINu a hesla.

Zapomenuté údaje či heslo

Pokud byste někdy své přihlašovací údaje zapomněli, nemusíte zoufat. Na stránkách banky můžete kdykoliv vygenerovat údaje nové. Postačí vám k tomu klientské číslo, které najdete na smlouvě, datum vašeho narození a mobilní telefon. Internetové bankovnictví však není v dnešním době jediný způsob, jak svůj účet můžete ovládat.

Nově také správa konta pomocí mobilní aplikace

Na přihlášení k mému ING Kontu můžete kromě něj využít také speciální aplikaci mobilního bankovnictví. Ta zvládne naprosto vše co plnohodnotný internetbanking. Přehled a historii transakcí, přesun financí z účtu i na něj a dokonce i nákup a prodej podílových fondů. Veškeré své spoření a investice tak můžete mít jako na dlani. Stačí se jen přihlásit. Další informace o tom, co všechno tento internetbanking dokáže, získáte také v sekci elektronického bankovnictví na oficiálních stránkách banky.

Tagy: ing konto vstup na účet, moje ing konto vstup na účet